Tytuł: Wielkie plany Inter Cars

WARSZTATOWIEC.info wtorek, 29 listopada 2016
Od wielu lat słychać utyskiwanie, że zagraniczne sieci całkowicie zdominowały polski handel, zaś nasi biedni sklepikarze mają w starciu ze światowymi gigantami szanse takie jak Dawid z Goliatem, przy czym mowa o sytuacji, kiedy ten pierwszy zgubił kamienie do procy. W pewnej branży jest akurat całkiem odwrotnie – to zagraniczni gracze nie mają u nas nic do powiedzenia, bowiem krajowe firmy w całości podzieliły się rynkiem. Mowa, rzecz jasna, o dystrybucji części zamiennych do samochodów, która stała się polską specjalnością niczym siatkówka. Największy nasz gracz – Inter Cars coraz śmielej poczyna sobie również za granicą. Zarząd firmy zdradził też plany na najbliższych pięć lat. Zapowiada się prawdziwa ekspansja.
Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
reklama
miniaturka

Targowy rozmach na Narodowym

Gdyby należało wskazać wydarzenie, które w najbardziej spektakularny sposób pokazuje siłę i znaczenie polskiego niezależnego rynku motoryzacyjnego, z pewnością byłyby to Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars.

miniaturka

Zainteresowanie na najwyższym szczeblu

Targi Inter Cars stają się już instytucją, która reprezentuje niezależny rynek warsztatowy oraz aftermarket w Polsce. Świadczyć o tym mogą chociażby spotkania z polskimi parlamentarzystami oraz ministrem gospodarki Januszem Piechocińskim, które odbyły podczas tego wydarzenia.

miniaturka

Co kierowcy wiedzą o używaniu świateł?

W ramach kampanii społecznej „Świecimy przykładem na drodze” koncern HELLA sprawdził wiedzę polskich kierowców dotyczącą prawidłowego używania świateł samochodowych, wymiany żarówek oraz skutków jazdy z niewłaściwym oświetleniem.

miniaturka

Tester wtryskiwaczy

Korzystając z prostego urządzenia YDT-35, które znajduje się w ofercie Delphi, można szybko określić stan wtryskiwaczy układu common rail i podjąć decyzje co do dalszego ich losu.

miniaturka

TRW Part Finder z sukcesem

Niedawno uruchomiona aplikacja do wyszukiwania części „TRW Part Finder”, przeznaczona dla klientów z Europy i Azji odnotowuje na terenie samego Starego Kontynentu 90 000 wyszukań tygodniowo, co przekłada się na 500 zapytań na godzinę. To wynik znacznie przekraczający początkowe oczekiwania.

Ten e-mail został wysłany do email@email.com.

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info