Tytuł: Co powie Tata?

WARSZTATOWIEC.info wtorek, 29 listopada 2016
Arcybrytyjska niegdyś marka samochodowa – Jaguar, parę lat temu przeszła w ręce indyjskiego koncernu Tata. W mniemaniu wielu synów Albionu już tylko to wystarczy, by spodziewać się rychłego końca świata. Teraz pojawiła się kolejna sensacyjna informacja. Nowa fabryka Jaguara ma powstać w jednym z krajów Europy Wschodniej, przy czym mocnym rzekomo kandydatem jest Polska. Złośliwi twierdzą, że walka o ten prestiżowy zakład jest tak ostra, iż wygra ten kraj, który zobowiąże się najwięcej dopłacać do każdego wyprodukowanego samochodu. Ciekawe, czy wygramy licytację, czy też jak zwykle, w wyścigu o fabrykę zajmiemy honorowe, drugie miejsce.
Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
miniaturka

Słychać odgłosy, czuć wibracje

Tytuł tego tekstu jest jednocześnie cytatem z pisma jednego z niezadowolonych właścicieli limuzyny wysokiej klasy, którego wiara w legendarny komfort aut owej marki legła w gruzach.

miniaturka

Tegoroczne nowości Delphi

Delphi Product & Service Solutions, czyli działająca na rynku wtórnym tzw. dywizja amerykańskiego koncernu Delphi, powiększyła od początku bieżącego roku swą ofertę o ponad 1490 nowych numerów referencyjnych. I zapowiada, że w przyszłości gama produktów będzie nadal systematycznie rozszerzana.

miniaturka

Nowe rozruszniki i alternatory DENSO

DENSO rozszerzyło gamę rozruszników i alternatorów oferowanych na rynku wtórnym o kolejne 32 referencje.

miniaturka

Oleje do automatów

Na polskich drogach przybywa samochodów wyposażonych w automatyczną skrzynię biegów. Przed warsztatami i serwisami otwiera to nowe możliwości powiększenia zakresu usług, w tym wymiany oleju przekładniowego.

miniaturka

Wiedza dla młodych

ZF Services rozwija ofertę edukacyjną, wykraczając poza tematykę związaną z technologiami zawieszenia i układu napędowego – informują przedstawiciele firmy.

Ten e-mail został wysłany do email@email.com.

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info