Tytuł: Syrenka nad Tamizą

WARSZTATOWIEC.info wtorek, 29 listopada 2016

W latach 80. Syrena wydawała się szczytem motoryzacyjnego obciachu i dziadostwa. Minęło jednak 30 lat i wehikuł ten zyskał status zabytku zasługującego na troskę i szacunek. Urok tego sympatycznego auta docenili również Anglicy. Oto bowiem Syrena stała się gwiazdą telewizji Discovery i jej przebojowego programu „Fani czterech kółek”. Przeczytać o tym można w tekście pt. „Syrena nad Tamizą”.
Polecamy też lekturę kolejnej pouczającej historii, która tym razem dotyczy nietypowej i kłopotliwej awarii pewnego Seata.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

Syrena nad Tamizą

Twórcy słynnego programu „Fani czterech kółek”, jednego z przebojów telewizji Discovery, wzięli na warsztat naszą poczciwą Syrenę 105. Nie pastwili się jednak nad naszą bidusią „skarpetą”, tak jak Clarkson z „Top Gear” nad Polonezem, o którym usłyszeliśmy, że jest solidny i trwały jak erekcja emeryta.

miniaturka

Pana Janusza walka z nowoczesnością

Poleganie wyłącznie na doświadczeniu, zwłaszcza takim, które pochodzi z czasów, kiedy najczęstszymi gośćmi warsztatów były „duży fiat” i „maluch”, prowadzi często do spektakularnych porażek.

miniaturka

Identyfikacja klocków hamulcowych

Logo twórcy systemu hamulcowego, a już tym bardziej producenta pojazdu, znajdujące się na klocku hamulcowym, wcale nie oznacza, że klocek jest wyrobem tych firm.

miniaturka

Nowości z Inter Cars

Wśród nowości, jakie pojawiły się w ofercie Inter Cars są akumulatory niemieckiej firmy Cartechnic, które uzupełniają (m.in o pojemności 53 Ah, 56 Ah, 72 Ah) gamę baterii marki 4Max.

miniaturka

Nowy katalog Girling

Firma Girling wydała nowy katalog na lata 2013/2014, w którym ujęte zostały części niezbędne do przeprowadzenia obsługi i naprawy hamulca bębnowego w samochodach osobowych i dostawczych.

Ten e-mail został wysłany do email@email.com.

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info