Tytuł: Nowy portal branży aftermarketowej

WARSZTATOWIEC.info wtorek, 29 listopada 2016

Szanowni Państwo!

Z największą przyjemnością zapraszamy do odwiedzania nowego portalu Warsztatowiec.info, poświęconego sprawom niezależnego rynku motoryzacyjnego. Czytelnicy znajdą tu najnowsze informacje rynkowe, materiały poświęcone technice warsztatowej, opinie i wiadomości z branży serwisowej oraz szeroko pojętej motoryzacji - słowem to, czym żyją warsztaty i dostawcy.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy przy rozwijaniu naszego serwisu. Chcemy, żeby portal Warsztatowiec.info był prawdziwym forum wymiany myśli, dlatego zachęcamy do dzielenia się wiedzą, informacjami na temat Państwa produktów, a także opiniami.

Krzysztof Rybarski, Grzegorz Kacalski

reklama

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

Tester na etacie

Tester diagnostyczny to dziś podstawowe urządzenie w warsztacie samochodowym. Co prawda można jeszcze spotkać ostatnich Mohikanów – garażowców, którzy potrafią się jakoś bez niego obyć. Ale wkrótce i oni staną przed dylematem: kupić tester, albo zwinąć żagle.

miniaturka

Dwumasowe rozterki

Dwumasowe koło zamachowe to część, wokół której narosło wiele emocji i nieporozumień. Przeklinają je użytkownicy, którym przyszło zapłacić za jego wymianę, a także ci warsztatowcy, którzy podczas wymiany popełnili błędy.

miniaturka

Czy szkoły uczą zawodu?

Generalnie trzeba powiedzieć, że przychodzący do pracy absolwenci szkół samochodowych praktycznie nic nie umieją. Wyjątki stanowią zapaleńcy, którzy „prywatnie” interesują się techniką samochodową i dysponują pewnym doświadczeniem nabytym przy okazji własnoręcznych napraw.

miniaturka

HELLA wprowadza zawory EGR

miniaturka

Nowe cewki zapłonowe w ofercie DENSO

miniaturka

Gates do układu chłodzenia

Ten e-mail został wysłany do email@email.com.

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info